Hänglås Nore Edlund

Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGLÅS, 2 st, smide, 1700-tal, höjd 14-18 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279550

2014-11-24