Jean Gorin färgserigrafi

Jean Gorin färgserigrafi
Jean Gorin färgserigrafi
Jean Gorin färgserigrafi
Jean Gorin färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Komposition, signerad och numrerad Gorin -75, 23/200, färgserigrafi, 60x59,5 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)

279557

2014-11-24