Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Komposition, signerad och numrerad Gorin -75, 23/200, färgserigrafi, 60x59,5 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)
279557
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här