Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, "Tulip", design Alfred Kill, formgiven 1969, tredelad fot i stål, brunröd skinnklädsel, höjd 92 cm
Slitage, fläckar, skador
279558
2014-11-25