Hänglås Nore Edlund

Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGLÅS, 19 st, 18/1900-tal, bl a Polhemslås, längd ca 2,5-20 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Två stycken med ej tillhörande nyckel

279579

2014-11-24