Flaskor Nore Edlund
Vollendet
2014-11-24
279581
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FLASKOR, 3 st, klar glasmassa, 1800-tal, höjd ca 16-27 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö