Kaffepanna Nore Edlund

Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, total höjd med hänkel ca 30 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279589

2014-11-24