Reihold Ljungren

Reihold Ljungren
Reihold Ljungren

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): S/S Diana vid Julaftonsfyr, signerad R. Ljunggren, färglitografi 136/350, 27x38 cm

279601

2014-11-24