Korg Nore Edlund
Valmis
2014-11-24
279604
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KORG, rotarbete, 1800-tal, med lock och två handtag, bemålad, höjd utan hänklar ca 30 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Skador