Korgar Nore Edlund

Korgar Nore Edlund
Korgar Nore Edlund
Korgar Nore Edlund
Korgar Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KORGAR, 2 st, rotarbete, 1800-tal, diameter ca 26 resp 29 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Smärre skador

279609

2014-11-24