Göran Brunius akvarell

Göran Brunius akvarell
Göran Brunius akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Röd ibis, Caroni-träsket på Trinidad", signerad Göran Brunius, akvarell, 45x63 cm

Kuntoraportti

279612

Päivämäärä:

2014-11-24