Göran Brunius akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Röd ibis, Caroni-träsket på Trinidad", signerad Göran Brunius, akvarell, 45x63 cm
Kuntoraportti
279612
Päivämäärä:
2014-11-24