Flaskor hämtare Nore Edlund

Flaskor hämtare Nore Edlund
Flaskor hämtare Nore Edlund
Flaskor hämtare Nore Edlund
Flaskor hämtare Nore Edlund
Flaskor hämtare Nore Edlund
Flaskor hämtare Nore Edlund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLASKOR, 3 st, HÄMTARE, 2 st, koppar, 1800-tal, en hämtare märkt IF? under krona, flaskornas höjd ca 17-23, hämtarnas höjd 19 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Lagningar

279614

2014-11-24