Skåp Svante Skogh

Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh
Skåp Svante Skogh

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, tvådelat, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat, design Svante Skogh, dörrpar med bakomliggande hyllplan, lådor samt hyllpan, totalhöjd ca 178, 88x42, nyckel finns

Bruksslitage

279619

2014-11-25