Kristian Krokfors litografi

Kristian Krokfors litografi
Kristian Krokfors litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): "Glasshouse", signerad och daterad 79 Kristian Krokfors, färglitografi, 34/60, bildmått ca 58x42 cm

279623

2014-11-24