Hänglås Nore Edlund

Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund
Hänglås Nore Edlund

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGLÅS, smide, 1900-tal, längd 47 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279624

2014-11-24