Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RISBERG, Roger (1956-2011): Häst, signerad Roger Risberg, utförd 2009, akvarell och färgpenna på papper, 30x40,5 cm
Proveniens: Galerie Bel´Art, Stockholm och privat samling, Stockholm
279627
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här