Reihold Ljungren litografi

Reihold Ljungren litografi
Reihold Ljungren litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund" , signerad R. Ljunggren, färglitografi, 59/360, 35x52 cm

279628

2014-11-24