Grete Billgren olja

Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

BILLGREN, Grete (1907-1986): Studentskan, signerad Grete Billgren, signerad och daterad på baksidan Grete Billgren 1964, olja på duk, 67x52 cm

279633

2014-11-24