Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILLGREN, Grete (1907-1986): Självporträtt med ros, ca 1950, osignerad, olja på duk, 57x48 cm
Proveniens: Ola och Jean Billgren (text på baksidan)
279638
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här