Grete Billgren olja

Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja
Grete Billgren olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILLGREN, Grete (1907-1986): Självporträtt med ros, ca 1950, osignerad, olja på duk, 57x48 cm
Proveniens: Ola och Jean Billgren (text på baksidan)

279638

2014-11-24