Skänkstop hämtare Nore Edlund

Skänkstop hämtare Nore Edlund
Skänkstop hämtare Nore Edlund
Skänkstop hämtare Nore Edlund
Skänkstop hämtare Nore Edlund
Skänkstop hämtare Nore Edlund
Skänkstop hämtare Nore Edlund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st, koppar, 1800-tal, båda märkta ERS, höjd 16-21 cm, HÄMTARE, koppar, 1800-tal, märkt 5R, höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279639

2014-11-24