Skålar kåsa formar Nore Edlund

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 7 st, KÅSA, FORMAR, 4 st, mässing, 1900-tal, Skultuna, diameter ca 11-28 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279640

2014-11-24