Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANSEN, Roald (född 1938): Gårdsmotiv med höns, monogramsignerad R H, signerad a tergo Roald Hansen, olja på duk, 62x76 cm

279651

2014-11-25