Fåtöljer med dunplymåer
2014-11-25
279678
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, sitsen i dunplymå, svärvade ben på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, fläckar