Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, sitsen i dunplymå, svärvade ben på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, fläckar
279678
2014-11-25