Fåtöljer med dunplymåer

Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer
Fåtöljer med dunplymåer

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, sitsen i dunplymå, svärvade ben på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, fläckar

279678

2014-11-25