Bengt Lindström, Vikinga chef
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Vikinga chef, signerad Lindström, olja på duk, 46 x 38 cm
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0297
UTSTÄLLD: Ålands Museum, augusti 1991
279681
2014-11-28