Handspegel silver W A Bolin 1940-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANDSPEGEL, silver, W.A. Bolin, Stockholm 1944, dekor med bandrosett

Foliering med skador

279699

2014-11-25