Yrjö Edelmann
2014-11-27
279704
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, 1332/1500, färglitografi, bladmått 61x44 cm