Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, 1332/1500, färglitografi, bladmått 61x44 cm

279704

2014-11-27