M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 119/380, gråaktig, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

279707

2014-11-27