Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 119/380, gråaktig, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad
279707
2014-11-27