U Hydman Vallien
2014-11-27
279711
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 79/1500, färglitografi, 56x73 cm, oramad