U Hydman Vallien

U Hydman Vallien
U Hydman Vallien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 79/1500, färglitografi, 56x73 cm, oramad

279711

2014-11-27