Kornischer

Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KORNISCHER, 1 par, rokokostil, delvis träskuren dekor, förgyllda och bronserade, längd 153 djup 32 cm

Skador, delar saknas

279715

2014-11-25