Lambrekäng

Lambrekäng
Lambrekäng
Lambrekäng
Lambrekäng

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMBREKÄNG, 1800-tal eller äldre, heltäckande mönster med applikationer i metalltråd, samt band och fransar av metalltråd, längd 210 cm

Slitage, skador och lagningar, senare montering

279728

2014-11-25