Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Fiskebåt, signerad H Öfverström, olja på duk, 64x99 cm

Lagning, tryckskador

279734

2014-11-25