Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): 6 st, Figurkompositioner, signerade och numrerade, 210 ex, färglitografier, bladstorlek 17x16 cm vardera, oramade

Märken

279750

2014-11-25