Soffbord JOC Vetlanda

Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda
Soffbord JOC Vetlanda

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak och jakaranda, JOC Vetlanda, höjd 54 cm, 148x57 cm

Smärre ytskador

279758

2014-11-26