Signe Barth

Signe Barth
Signe Barth

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): Moské, signerad och numrerad Signe Barth 1/15, etsning, 10x12 cm

279786

2014-11-25