Prins Bertil autografi/fotografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, prins Bertil, signerad och daterad 1983, 22,5x17 cm, ram krönt med krona

279794

2014-11-25