Pall klappstol

Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol
Pall klappstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, 1900-talets första hälft, bok, stoppad sits klädd i svart konstskinn, pärlspikad, sitthöjd ca 38 cm, PALL, fällbar, 1960-tal, ek, sits i svart läder, sitthöjd ca 42 cm

279801

2014-11-28