Dmitri Naida oljemålning

Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NAIDI, Dmitri (Ukraina, född 1969): Flicka vid bogspröt -Tall Ships regatta Hangö, signerad, olja på duk, 74x79 cm

279820

2014-11-25