Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-11-25
279823
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Af Chapman", signerad Kliuchnikov 14, olja på duk, 55x70 cm