Snurrfåtölj med fotpall Danmark

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ med fotpall, 1960-tal, roströd skinnklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, fläckar

279832

2014-11-26