Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, svartmålad, fothylsor i mässinghöjd 104 cm, 99x51 cm

Slitage, tre lockknoppar till lådor saknas

279833

2014-11-26