Hakon Stenstavold oljemålning
Valmis
2014-11-25
279844
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
STENSTAVOLD, Hakon (1912-1977): Båtbrygger, signerad och daterad H Stenstavold 1954, olja på duk, ca 54x64 cm