Hakon Stenstavold oljemålning

Hakon Stenstavold oljemålning
Hakon Stenstavold oljemålning
Hakon Stenstavold oljemålning
Hakon Stenstavold oljemålning
Hakon Stenstavold oljemålning
Hakon Stenstavold oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STENSTAVOLD, Hakon (1912-1977): Båtbrygger, signerad och daterad H Stenstavold 1954, olja på duk, ca 54x64 cm

279844

2014-11-25