Miniatyrbrons

Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons
Miniatyrbrons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRFIGURINER, brons, ca 20 st, 1900-talets första hälft, bemålade, i form av olika djur bl a hund, höna, ko, elefant, lejon, groda, rådjur mm
Miniatyrfiguriner i tenn mm medföljer, i form av människor och djur
Skåp medföljer

Slitage, färgbortfall

279856

2014-11-25