Marcus Eek Night

Marcus Eek Night
Marcus Eek Night

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EEK, Marcus (född 1968): Night, signerad och daterad på baksidan Marcus Eek 2002, olja på duk, 130x150 cm
PROVENIENS: Galleri Arnstedt, Östra Karup, Scharper Sundberg Gallery, Stockholm

279862

2014-11-26