Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RYMDMÅTT, 10 st, koppar, 1800-tal, bl a med justerarmärkningar CS, PB, AH, HR, BEO, JT, GG, höjd 5-30 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
279873
2014-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här