Chiffonjé för dockor

Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor
Chiffonjé för dockor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOCKCHIFFONJÉ, 1800-tal, betsad björk, överdel med bakom liggande inredning i form av lådor, underdel i form av 3 lådor vars knoppar bär inläggningar med pärlemor, höjd ca 40, 40x21 cm

Skador, slitage

279876

2014-11-26