Kaffepannor Nore Edlund

Kaffepannor Nore Edlund
Kaffepannor Nore Edlund
Kaffepannor Nore Edlund
Kaffepannor Nore Edlund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 4 st, koppar, 1800-tal, varav en märkt S Frölind Arboga, höjd med hänkel ca 12-19 cm

Skador

279881

2014-11-25