Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALADÅBFORMAR, 3 st, lergods, 18/1900-tal, varav 2 st, märkta Höganäs, längd/diameter ca 9-10 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Sprickor, nagg
279886
2014-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här