Bessman Nore Edlund

Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESSMAN, 3 st, järn, 1800-tal, dateringar 1832, 1849, 1864, justerarsignaturer FM (2 st) och HBE (1 st), längd ca 32-38 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279915

2014-11-25