Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 3 st., 1700-tal, av bla gravören Thouvenin, efter teckningar av Carême, motiv av badande kvinnor, ca 22x26 resp 24x30 cm
Fläckar, skador, vågigt papper
279939
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här