1700-talstryck

1700-talstryck
1700-talstryck
1700-talstryck
1700-talstryck
1700-talstryck
1700-talstryck

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GRAFISKA BLAD, 3 st., 1700-tal, av bla gravören Thouvenin, efter teckningar av Carême, motiv av badande kvinnor, ca 22x26 resp 24x30 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, skador, vågigt papper

279939

2014-11-26